MIX 10 ks

Přípravek CYKLO-SPINN byl navržen a vytvořen tak, aby pokryly co nejvíce potřeb při sportovní aktivitě. CYKLO-SPINN podporuje lepší zásobování svalů kyslíkem. Více kyslíku ve svalech umožňuje dosažení vyššího výkonu a vytrvalosti. Je zde použitá vyladěná troj-kombinace komponentů (Inosin, L- citrulin, Beta-alanin). Přípravek také obsahuje kombinaci spalovačů. Složka pro regeneraci je tvořena aminokyselinami (BCAA, Glutamin). Regenerace při náročných trénincích a závodech je velmi důležitá. Jsou zde také zastoupeny komponenty pro koncentraci a podporu imunitního systému. Přípravek CYKLO-SPINN podpoří výkon a vytrvalost každého sportovce.

Přípravek EXTREM-SPINN podporuje maximální nakysličení svalů. Více kyslíku ve svalech umožňuje dosažení vyššího výkonu a vytrvalosti. Je zde použitá vyladěná troj-kombinace komponentů (Inosin, L- citrulin, Beta-alanin). Přípravek také obsahuje kombinaci spalovačů. Složka pro regeneraci je tvořena aminokyselinami (BCAA, Glutamin). Regenerace při náročných trénincích a závodech je velmi důležitá. Jsou zde také zastoupeny komponenty pro koncentraci a podporu imunitního systému. Přípravek EXTREM-SPINN je především pro extrémnější a náročnější sportovce.

Přípravek LADY-SPINN obsahuje UNIKÁTNÍ kombinaci šesti spalovačů, která podpoří uvolňování tuků z buněk. Uvolněný tuk putuje spolu s krví do pracujících svalů, kde se přemění na energii (vypálí se). Proto je LADY-SPINN skvělý pomocník pro spalování tuků a optimalizaci tělesné hmotnosti. Přípravek podporuje lepší zásobování svalů kyslíkem. Více kyslíku ve svalech umožňuje dosažení vyššího výkonu a vytrvalosti. Je zde použitá vyladěná troj-kombinace komponentů (Inosin, L- citrulin, Beta-alanin). Složka pro regeneraci je tvořena aminokyselinami (BCAA, Glutamin). Regenerace při náročných trénincích a závodech je velmi důležitá. Jsou zde také zastoupeny komponenty pro koncentraci a podporu imunitního systému. LADY-SPINN je především pro sportovce, kteří chtejí při sportovní aktivitě maximalizovat úbytek podkožního tuku.

Přípravek RUN-SPINN, lze použít při každé sportovní aktivitě. Při jeho sestavování byl hlavní záměr vytvořit přípravek především pro běžce a to se povedlo na jedničku. RUN-SPINN podporuje lepší zásobování svalů kyslíkem. Více kyslíku ve svalech umožňuje dosažení vyššího výkonu a vytrvalosti. Je zde použitá kombinace čtyř komponentů (Inosin, L- citrulin, Beta-alanin, AAKG). Přípravek také obsahuje kombinaci spalovačů. Složka pro regeneraci je tvořena aminokyselinami (BCAA, Glutamin). Regenerace při náročných trénincích a závodech je velmi důležitá. Jsou zde také zastoupeny komponenty pro koncentraci a podporu imunitního systému. Přípravek RUN-SPINN podpoří výkon a vytrvalost každého sportovce.


Do poznámky můžete napsat, pokud chcete mix nějak upravit. Příklad: 5 ks Cyklo-spinnu, 3 ks Extrem-spinnu a 2 ks Run-spinnu.


369,00 Kč

SLOŽENÍ: