O nás

Značka Cyklo-spinn je na trhu od roku 2019. Za tuto krátkou dobu dosáhla na poli cyklistických, běžeckých, triatlonových a silových závodů úžasných úspěchů. Svými unikátními přípravky  si získala mnoho spokojených zákazníků.

Vzniku našich přípravků předcházel náročný vývoj a testování, které trvalo dlouhé období a díky kterému se zrodila unikátní řada přípravků. Vše bylo navrženo a sestaveno tak, aby pokrylo co nejvíce potřeb lidí při sportovních aktivitách. Přípravky podporují lepší zásobování svalů kyslíkem (nakysličení). Více kyslíku umožňuje dosažení vyššího výkonu a vytrvalosti. Zastoupena je zde také vyladěná kombinace spalovačů, která podporuje uvolňování tuků z buněk. Uvolněný tuk putuje spolu s krví do pracujících svalů, kde se přemění na energii (vypálí se). Proto jsou přípravky také skvělé pro redukci a optimalizaci tělesné hmotnosti. Složka pro regeneraci je tvořena aminokyselinami (BCAA, Glutamin). Regenerace při náročných trénincích a závodech je velmi důležitá. Jsou zde také zastoupeny komponenty pro koncentraci a podporu imunitního systému. Každý přípravek má své přednosti, které lze využít při jednotlivých druzích sportů.

Značka Cyklo-spinn sponzoruje mnoho závodů, má svůj sportovní team a spolupracuje s mnoha sportovci, kteří stáli u v zrodu těchto unikátních přípravků.

 


Reference - spolupráce 

Rozšiřte také svůj sortiment o NOVÉ a ÚSPĚŠNÉ přípravky, které vám pomohou získat nové zákazníky a zvýšit prodej. Kontaktujte nás.  

Členové teamu Cyklo-spinn

Spokojení zákazníci